Hbb Türk Müziği Korosu, Sanatseverlere Yeni Bir Resital Sunacak

Sosyal ve kültürel etkinliklerin hemşehrileriyle buluşturulması anlamındaki etkin çalışmalarıyla, il genelinde nitelikli ve kaliteli etkinliklerin gerçekleşmesine vesile olan Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB Türk Müziği Korosu ile unutulmayacak bir müzik ziyafetini Hataylılarla buluşturuyor.
Hatay’ın sosyal anlamda gelişimine büyük katkılar sunan çalışmaların icra edilmesi noktasında HBB Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren koro, vatandaşların huzuruna müthiş bir konserle daha çıkacak.
RUHA GIDA OLACAK EŞSİZ KONSER, 24 MAYIS SALI GÜNÜ MKÜ ATATÜRK KONFERANS SALONU’NDA
Bugüne dek başarıyla gerçekleştirdiği konserlerle sanatseverlerin kulaklarının pasını silen Şef Şükrü Bezirci yönetimindeki HBB Türk Müziği Korosu, doğudan batıya, kuzeyden güneye Anadolu’yu notalara döken en özel ve güzide eserlerini, 24 Mayıs Salı günü Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Atatürk Konferans Salonu’nda 20.00- 23.30 saatleri arasında müzikseverlerle buluşturacak.
HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı yetkilileri, sunacağı eşsiz resital ile ruha gıda olacak HBB Türk Müziği Korosu’nun eşsiz dinletisine, tüm Hatay halkının davetli olduğunu bildirdi.

Türk Müziği Bilboard

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here