19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 97. Yıldönümü Kutlamaları, saat 08.30’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtına sunulması ile başladı.

Kutlama programına havanın yağışlı olması sebebiyle saat 09:00’da Belen Kaymakamı Abdulaziz AYDIN, Garnizon Komutanı J.Yzb.Salih AYGÜN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, Siyasi Partilerin İlçe temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşların Daire Amirleri, Okul Müdürleri, bir grup öğrenci ve vatandaşların katılımı ile Belediye Düğün Salonunda devam edildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili İlker YANIK’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması, Belen Anadolu Lisesinden bir öğrenci tarafından Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinin okunması, şiir okunması, Kutlama Haftası çerçevesinde düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim yarışmaları ile spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi, Belen Belediyesi taekwando kulübü sporcularının gösterisi ile program sona erdi.

belen (1) belen (2)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here