HBB Kültür Şube Müdürü Atmaca etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Öncelikle Başkanımızın selam ve saygılarını ileterek hepinizin anneler gününü kutlarım. Hepiniz hoş geldiniz ve iyi eğlenceler diliyorum, diyerek hafızalara kazınacak etkinliğin startını verdi.

ORGANİZASYONDA DÜZENLENEN YARIŞMALARDA DERECEYE GİRENLERE HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Etkinliğe katılan annelerin birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikle anlamlı güne ortak olduğu organizasyonda düzenlenen yarışmalarda derece elde edenlere Teras Aqua Park’ta 3 günlük tatil hediye edildi.

ANNELER GÜNÜ’NE ŞARKILARIYLA RENK KATAN MENGÜÇ: HEPİNİZ BENİM AİLEMSİNİZ

Anneler günü özel etkinliğine renk katmak üzere Hatay’a gelen Şarkıcı Tarık Mengüç’ün sahne almasıyla doyasıya eğlenen davetliler, şarkılar eşliğinde stres atmanın tadını çıkardı.

Hatay’a ilk defa geldiğini ve bundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mengüç, “Beni sizlerle buluşturan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve değerli eşi Doç. Dr. Nazan Savaş’a teşekkürlerimi iletiyorum. Biz sanatçılar özel günlerde çalıştığımız için ailelerimizden uzak kalıyoruz. Benim ailem sizlersiniz, hepinizi çok seviyorum ve aranızda olmaktan çok mutluyum hepinize iyi eğlenceler diliyorum” açıklamasında bulundu.

image_2 image_4 image_5

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 − two =