İskenderun Zabıtasın’dan Kaçak Su Baskını

İskenderun Belediyesi insan sağlığı için büyük önem arz eden su tüketimi konusunda denetimlerini arttırdı.
Zabıta ekipleri, İskenderun Toplum Sağlığı Merkezi işbirliği ile vatandaşların sağlıklı su içmesine yönelik faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

İskenderun farklı mahallelerde bazı ev ve iş yerlerinde ruhsatsız ve sağlıksız damacana dolumu ve satışı yapıldığı yönünde ihbarları değerlendiren ekipler, 6 adet dolu 81 adet boş damacana suya el koydu.
İskenderun Belediyesi Zabıta ekipleri ruhsatsız ve sağlıksız koşullarda damacana dolumu yapanlar hakkında yasal işlem yaptı.

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Bekir Aksoy, halkın sağlığı ile oynayanlara asla müsamaha gösteremeyeceklerini belirterek, her hangi bir sıkıntının yaşanmaması adına denetimlerin aralıksız bir şekilde süreceğini söyledi.

zabıta (1) zabıta (3) zabıta (5) zabıta (6) zabıta (7)

2 Yorumlar

  1. BURDAN ISKENDERUN HALKINA SESLENIYOM AGA BU SULARI SATANLARDAN BIRI SAKALLI SOFI DIYE TABIR ETTIKLERI DIN ISTIMARCISI MEYDAN MAHALLESINDE CAMI HIZASINDA IKAMET ETMEKTE OLAN HALKIN SAGLIGI ILE OYNAYAN BIR KISILIGE SAHIP BIRI ZABITA YETKILILERI SIZDEN RICAM O KISIYI TAKIBE ALIN MEYDAN MAH CUMHURIYET BARBAROS CEVRE MAHALLELERE SATIYOR LUTFEN HALKIN SAGLIGI ILE OYNAMASINA IZIN VERMEYIN DAHA ONCEDE PEK UZUN DEFALARCA YAKALADINIZ HALEN SATMAYA DEVAM EDIYOR ISKENDERUN HALKI SIZDE BOYLE KISILERDEN ALMAYIN DINI ISTISMAR EDEREK SAGLIKSIZ SU SATIYOR

  2. Ruhsatsız olarak Sağlıksız koşullarda dolum yaparak satış yapan damacana suyu satıcıları olduğunu duymaktayız
    markalarını ve satıcılarını bilmediğimiz için kaygılanıyoruz,soruşturma tamamlanınca lütfen açıklayın.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here