İskenderun’da 14 Şubat’ta 14.Nikâhı Başkan Seyfi Dingil Kıydı

İskenderun Belediyesi Nikah Salonunda 14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle nikah yoğunluğu yaşandı. Evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen yaklaşık 25 çift, hayatlarının en mutlu günlerinden birini ölümsüzleştirmek için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçti.

Sabah saat 09.00’da başlayan ve evlenmek için aylardır bugünü bekleyen çiftler, 14 Şubat’ı hayatlarının tarihi olarak evlenme cüzdanına yazdırdılar. Sabah saatlerinde başlayan nikah törenlerinde genç çiftlerin mutluluklarına ortak olmak isteyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, günün 14.nikahını kıyarak evlenme cüzdanına imza attı.

Böylesine özel ve anlamlı günde Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in kendilerini kırmayarak yanlarında olduğu için mutlu olduklarını ifade eden genç çiftler günün anısına fotoğraf çektirmeyi ihmal etmediler. Sahil alanında bulunan Belediye Evlendirme Dairesi’ndeki nikah salonunu tüm 14 Şubat çiftleri için süsleten Başkan Seyfi Dingil, genç çiftlerin aileleri ve yakınlarının katıldığı törende 14 Şubat Sevgililer Günü’nü hayatlarının tarihi olarak evlilik cüzdanına yazdıran çiçeği burnunda çiftlerin nikahlarını kıyarak, bir ömür boyu mutluluklar diledi.

N1 N2 N3

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here