İtso Korosundan Muhteşem Konser

İTSO gönüllüler musıki korosu yine muhteşem bir konserle gönülleri fethetti. Bir zamanlar Türk sinemasının unutulmaz filmlerine sembol olan ve gönüllerde yer eden Yeşilçam film şarkılarının seslendirildiği muhteşem konser coşku ve ilgiyle izlendi.
İTSO gönüllüler korosu tarafından icra edilen “Yeşilçam Film Müzikleri konseri” İskenderun Belediyesi Kültür Merkezi salonunda gerçekleşti.
Konser salonunu tamamen dolduran müzikseverler Yeşilçam Filmlerinde söylenmiş şarkılar ve müziklerden oluşan repertuarla zaman zaman duygulu anlar yaşayarak coşkuyla koroya eşlik ettiler.
Nilgün Ünal’ın sunumu ve Şef Murat Bulut’un eşliğinde İTSO gönüllüler korosunun seslendirdiği birbirinden güzel eserlerin yanı sıra, koro başkanı Murat Kıvrak’ın muhteşem sesiyle icra ettiği bir şarkıda dinleyenler adeta mest oldu.
Oldukça yoğun ilgi gören ve İTSO gönüllüler musıki korosu ile İskenderun Turizm Derneği organizasyonuyla gerçekleşen konsere çok sayıda müziksever katıldı.
Yeşilçam Film Müzikleri konserinin finalinde izleyenler koroyu ayakta alkışladı. Koroyu başarıyla yöneten Şef Murat Bulut ile programın sunucusu Nilgün Ünal’a Ferra Filtre Genel Müdürü iş adamı Can Teymur ile İSTUDER yönetim kurulu üyesi, CSR organizasyon sahibi iş kadını Süheyla Gizlen çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.
Yaklaşık iki saati aşkın bir süre devam eden Konserin bitiminde davetli müzikseverler koro elemanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

konser (2) konser (3) konser (4) konser (1)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here