Culha’ya sürpriz doğum günü

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, yeni yaşına başkan yardımcıları Ali Yavuz ve Sedat Deveci ile belediye personelinin hazırladığı sürpriz doğum günü kutlamasıyla girdi. Arsuz Belediyesi Hizmet Binası toplantı salonunda bir araya gelen personel, Başkan Nazım Culha’yı salona girdiği anda alkışlarla karşıladı. Bir anda ne olduğunu anlayamayan, şaşkınlığını da üzerinde “ Arsuz’a vizyon katan başkan, doğum gününüz kutlu olsun” yazılı yaş pastayı görünce atan Başkan Nazım Culha, denizi, güneşi ve doğa görüntüsüyle Arsuz’u anımsatan doğum günü pastasını kesmeye kıyamadı. Pastadaki mumları üfledikten sonra, pastaya zarar vermeyecek şekilde küçük bir dilim alan Başkan Culha, doğum gününü unutmayan başkan yardımcılarına ve tüm personele teşekkür etti.
“Özel günler aileyle kutlandığında güzel”
Özel günlerin aileyle ve dostlarla kutlandığında daha da bir anlam kazandığını söyleyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “Biz büyük bir aileyiz. Bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olmak çok güzel. Büyük bir aileyle doğum günü kutlamanın ayrıcalığı ve mutluluğu ise bambaşka. Özel günler, aileyle ve dostlarla kutlandığında daha da bir anlam kazanıyor. Doğum günü sürpriziyle beni şaşırttığınız ve duygulandırdığınız için hepinize teşekkür ederim. Hep birlikte aynı dayanışma, sevgi, saygı içerisinde Arsuz için başarılarımızı daha da artıracağız” dedi.
Sekreteri Jenny Corcet Katar’ın bütün personel adına çiçek takdim ederek doğum gününü kutlamasının ardından Başkan Nazım Culha, günün anısına bütün personeliyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

nazım culha (2) nazım culha (3) nazım culha (4) nazım culha (5)nazım culha (1)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here