HATAY BOKS TAKIMININ ÇEKİRDEĞİ YEDİ YIL ARADAN SONRA BELİRLENDİ

0
9
IMAG1173
IMAG1173

Hatay Boks İl Temsilciliğine atanmamın üzerinden yaklaşık bir yıl geçti. Bu bir yıl içerisinde Antakya ilçemizde yani Hatay il merkezinde Üniversiteler arası Büyük Erkekler Türkiye Boks şampiyonası ardından Hatay ili İskenderun ilçesinde Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası yapıldı.
2014 yılı içerisinde Türkiye genelinde yapılan Büyük erkekler, gençler, yıldızlar, alt üst minikler ile bayanların katılımlarıyla yapılan gurup şampiyonalarında, Hatay ilini çalıştırıcı ve sporcularımızla birlikte başarıyla temsil ettik. Aldığımız derecelerden öte sporcularımızın tecrübesi önemliydi. Hatay il genelinde başarılı şekilde görev yapan fahri boks temsilcilerimiz ile Hatay bölgesinde kayıtlı faal boks hakemlerimiz sayesinde, ilçelerimizde ve il merkezimizde boks ile ilgili her türlü teşkilatlanmayı sağladık.
Yedi yıl ara verdiğim boks sporuna yedi yıl aradan sonra ilk defa; 08.11. 2015 günü İskenderun Kapalı Spor Salonunda, Hatay boks şampiyonasını başarıyla tamamladık. Hatay ilini resmen hakkıyla temsil edecek olan sporcularımızı belirledik. Özellikle bayanlar minikler ve genç yıldızlar kategorisinde, çok çekişmeli seçmeler sonucunda Hatay il birincileri belirlendi.
10-14 2015 tarihleri arasında Kastamonu ilinde yapılacak olan Hatay büyük erkekler Türkiye Ferdi Boks şampiyonası ikinci gurup müsabakalarında Hatay ilini temsil edecek olan idareci antrenör ve sporcular şu isimlerden oluştu..
İdareci ;Nevzat Orhan Kesen.
Antrenör; Hasan Erdener Antrenör Erkan Yılmazbaş.
Sporcular; 52kğ Soner Kaplan, 56kğ Ünal Güzhan, 75kğ İzzet Onaylı, 81kğ Dindar Gölçek, 91kğ Turgay Taburu, +91kğ Arif Altınsöz

Nuri Erdener
Hatay Boks İl Temsilcisi

IMAG1131 IMAG1165 IMAG1173 IMAG1214

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − 6 =