ZEYNEP DİZDAR KONSERİ İSKENDERUNLULARLA BULUŞTU

Hatay Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Konserlerini Hatay halkıyla buluşturmaya devam ediyor.
Hatay İlçesi İskenderun Sahili’nde sahne alan Zeynep Dizdar, adeta Hatay halkının kulaklarının pasını sildi. Cumhuriyet Konserine yoğun ilgi gösteren Hataylılar, Zeynep Dizdar’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Dizdar’ın hareketli şarkılarına dayanamayan İskenderunlular, dans ederek eğlenceli dakikalar yaşadı.
Konser sırasında Zeynep Dizdar: “ Hatay’ı çok seviyorum. Bu şehirde birçok konser verdim vermeye de devam edeceğim. Benim bugün burada olmamın sebebi Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a çok teşekkür ediyorum. Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Ne mutlu Türküm Diyene” diyerek Hatay halkının Cumhuriyet Bayramını kutladı.
Konser sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu yaptığı konuşmada: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın sizlere selamını ve sevgisini getirdim. Bizler Hataylı olarak bu ülkede özgürce yaşayabiliyorsak bu atamızın sayesindedir. Ben ulu önder Atatürk’ü bir kez daha rahmetle anarak önünde saygıyla eğiliyorum. Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.
Mursaloğlu konuşmasının ardından Zeynep Dizdar’a çiçek takdim etti.
Hep bir ağızdan söylenen 10. Yıl Marşı ile etkinlik son buldu.

HBB-BASIN-YAYIN-1JPGHBB-BASIN-YAYIN-2JPG HBB-BASIN-YAYIN-4JPG HBB-BASIN-YAYIN-6JPG HBB-BASIN-YAYIN-7JPG HBB-BASIN-YAYIN-8JPG

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here