İskenderun Tek Okulları Genel Koordinatörü Eren Özçelik ve Tümkaya ailesinin güzel kızı Psikolog Meryem Tümkaya ömür boyu birlikteliğe evet dedi.
İskenderun’da uzun yıllar yerel ve yaygın medyada başarıyla görev yaptıktan sonra 2012 yılında gazetecilik mesleğinden eğitim sektörüne geçiş yapan ve Tek Okulları Genel koordinatörlüğü görevini sürdüren Eren Özçelik 2015 şubat ayında nişanlandığı İskenderun’un başarılı Psikologlarından Meryem Tümkaya ile ömür boyu birlikteliğe evet diyerek dünya evine girdi. Psikolog olan Meryem Tümkaya ile birlikte mutlu bir nişanlılık süreci yaşayan çift bu birlikteliklerini evlilik ili taçlandırdılar.

Arsuz Gümüş otelde düzenlenen görkemli düğün töreninde sevenlerinin karşısına çıkan mutlu çift birlikte söyledikleri şarkı ile sevenlerini aşklarına şahit kıldılar. Genç çiftin nikah şahitliğini ise Tek Okulları kurucusu Yılmaz Tunç ile Avukat Yusuf Bilen yaptı. Düğüne Hatay il Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan başta olmak üzere İskenderun’da görev yapan bir çok okulunun müdür ve öğretmenlerinin yanı sıra bir çok gazeteci dostuda katıldı. Hayatlarının en mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan sevdikleri ile birlikte gönüllerince eğlenen Eren, Meryem çiftine bizlerde ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

eren özçelik düğün (2) eren özçelik düğün (3) eren özçelik düğün (4) eren özçelik düğün (8)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here