Devlet Hastanesi giriş güzergahı Asfaltlandı

İskenderun Belediyesi, kent genelinde yürüttüğü sıcak asfalt serme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Devlet Hastanesi giriş güzergâhında bulunan yollar asfaltlanarak sürücülerin kullanımına açıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Çengel, eski SSK Hastanesi olarak bilinen İskenderun Devlet Hastanesi güzergâhında ekipler tarafından sürdürülen asfalt çalışmasını incelemelerde bulundu. Haziran ayı içerisinde yaptıkları asfalt ihalesi ile birlikte şehir genelinde asfalta hemen başlayacaklarını ve sorunlu olan tüm bulvar, cadde ve sokakların asfalta kavuşacağını söylediklerini belirten Başkan Yardımcısı Cemil Çengel; “sözümüzde duruyoruz. Ekiplerimiz var güçleriyle çalışarak yağmursuz bu günleri iyi değerlendiriyor.

Halkımıza vermiş olduğumuz hizmet sözümüzü yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bunu asfalt yaptığımız yerlerdeki vatandaşlarımız ve esnaflarımızdan duyduğumuz sözlerden anlayabiliyoruz. Yapılan bu çalışmalar neticesinde halkımızın sıkıntıları giderilmiş olacak. Böylelikle hemşerilerimizin araçlarıyla seyir rahatlığını sağlamış olacağız”dedi.

hastane asfalt  1 hastane asfalt  4

Önceki İçerikBelen Kaymakamı AYDIN’dan Ramazan Bayramı Ziyaretleri
Sonraki İçerikBaşkan Seyfi Dingil, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” Kutlama Mesajı