DOÇ.DR. LÜTFÜ SAVAŞ TÜRKİYE’DE YILIN BELEDİYE BAŞKANI

Aylık ekonomi dergisi Ekovitrin tarafından 14 yıldan beri düzenlenen “YILIN STARLARI ANKETİ” sonucunda Türkiye’de Yılın Belediye Başkanı seçilen Hatay Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ödülünü İstanbul’da düzenlenen törende Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin elinden aldı.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş “YILIN BELEDİYE BAŞKANI” kategorisinde kullanılan oyların yüzde 51,9’unu alarak “YILIN BELEDİYE BAŞKANI” seçildi.
Uluslararası aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Yılın Starları Ödül Töreni, 2 Temmuz tarihinde İstanbul WOW Hotel Convention Center’da gerçekleştirildi. 500’e yakın davetlinin katıldığı Yılın Starları Ödül Töreni, Avrupa ülkelerinden, Türk Cumhuriyetleri’nden, Ortadoğu’dan ve Türkiye’den iş, siyaset, bürokrasi, eğitim ve sanat dünyasından önemli isimleri buluşturdu.
Yılın Starı seçilenler, uzun soluklu bir anket sonucunda Ekovitrin okuyucuları tarafından belirlendi. Anket çalışması, Ekovitrin dergisiyle birlikte ve eş zamanlı olarak www.ekovitrin.com haber sitesinde yer alan formlar doldurularak yapıldı. Dünyanın hemen her tarafından katılımlar gerçekleştiği için bu anket çok geniş katılımlı bir kamuoyu araştırması özelliğini de taşıyor. 2014 Yılın Starları, 310 bin 202 oy kullanılarak belirlendi.
Yılın Starları Ödülü, ekonomi, iş ve siyaset dünyasının Oscar’ı niteliği taşıyor.

4 IMG_3642 IMG_3650 IMG_3674 RTS_4177

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here