Arsuz’un imajını değiştirecek projeleri birer birer hayata geçiren Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ilçeye sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda katkı sağlayacak hizmetlerin yapımı için ekibiyle birlikte istişare toplantısı yaptı. Başkan yardımcıları Ali Yavuz ve Sedat Deveci ile Genel Koordinatör Kamil Turan ile birlikte Karaağaç Hizmet Binası’nda biraraya gelen Başkan Culha, çöp transfer merkezi, sahil düzenleme projesi, kent meydanı, çok amaçlı sosyal tesisiler, semt pazarları projeleri ve rutin belediye hizmetlerinin yanı sıra Arsuz’u yeniden inşa edecek yeni projeleri görüşmek için toplandıklarını söyledi.
Sosyal donatıları içinde barındıran, alt ve üst yapısı düzgün, çağdaş ve modern bir ilçe yaratma hedefinde olduklarını söyleyen Başkan Culha, “Amacımız ilçemizin refahı ve gelişmesini sağlayacak, halkımızı mutlu edecek hizmetlere imza atmaktır” dedi.
Sorunlu yol kalmayacak!
İlçe genelinde asfaltsız ve bozuk yol bırakmamak için Hatay Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle asfalt çalışmalarının hızla devam ettiğini söyleyen Başkan Nazım Culha, ikinci etap asfalt ihalesi kapsamında asfalt çalışmalarının Madenli Mahallesi’nin ardından dün Üçgüllük Mahallesi’nde başladığını müjdeledi. Asfalt ve parke çalışmalarıyla ilçe genelinde sorunlu ve bozuk yol bırakmayacaklarını söyleyen Başkan Nazım Culha, Gözcüler Mahallesi’nde kurulacak olan Küçük Sanayi Sitesi için de daha önce tespitini yaptıkları yeni yolların hızla açılmaya devam ettiğini ifade etti.

1 2

Hizmet için toplandılar

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here