Arsuz Belediyesi’nin kadrosu daha da güçlendi

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, çalışma ekibine İskenderun’un tanınmış, deneyimli ve mesleklerinde kariyer yapmış iki ismini dâhil etti. Hizmet çıtasını yükseltmek amacıyla İskenderun Belediyesi’nin İmar Müdürü Özgür Murt’u Arsuz Belediyesi bünyesine transfer eden, Proje Genel Koordinatörlüğü görevine de yine İskenderun Belediyesi’nde bir dönem CHP Grup Başkanvekilliği yapan İnşaat Mühendisi Kamil Turan’ı getiren Başkan Culha, Arsuz’un gelişmesinde daha dinamik bir kadroyla hareket edeceklerini söyledi.
Başkan Yardımcıları Ali Yavuz ve Sedat Deveci, birim müdürleri ve meclis üyelerinin yanı sıra yeni Genel Koordinatör Kamil Turan ve İmar Müdürü Özgür Murt ile birlikte zaman kaybetmeden ilk toplantısını yapan Başkan Culha, ekibiyle birlikte geleceğe yönelik yapılacak olan hizmetlerin planlamasını da yaptı.
Başarının ekip işi olduğunu belirterek, hep birlikte daha güzel hizmetler gerçekleştireceklerini söyleyen Başkan Nazım Culha, “Arsuz’u geleceğe taşıyacak olan çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle ilçe genelinde ikinci etap asfalt ve parke döşeme çalışmaları da tam gaz sürüyor. İhtiyaç duyulması halinde Ağustos ayında 3. etap asfalt ihalesi de yapılacak. Parke girmeyen hiçbir mahallemiz kalmayacak. Yeni Arsuz Köprüsü ve Zilli Çayı köprülerimizin de ihaleleri yapıldı. Kadromuza dâhil ettiğimiz iki dinamik isimle belediye hizmetlerimiz adına daha güzel sonuçlar ortaya çıkaracağımıza inanıyorum. Özgür beyi de, Kamil beyi de hepiniz yakından tanıyorsunuz. Üretilecek yeni projeler ve yeni fikirlerle Arsuzlular’a önemli hizmetler yapmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız” dedi.

IMG_5236 IMG_5260 IMG_5263 özgür murt ve kamil turan

Önceki İçerik3 günlük ulusal yas ilan edilecek
Sonraki İçerikRAMAZAN YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA AYIDIR