Dr. Riyat Kırmızıoğlu Şampiyon Filtre ve Fil Filtre’yi Ziyaret Etti

Dr. Riyat Kırmızıoğlu Şampiyon Filtre ve Fil Filtre’yi Ziyaret Etti..
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu, yoğun çalışma temposunu sürdürürken, bölgenin iki büyük sanayi tesisi Şampiyon Filtre ve Fil Filtre’yi ziyaret etti.
Şampiyon Filtre’de ve Fil Filtre’de ilgiyle karşılanan Dr. Riyat Kırmızıoğlu, fabrikalarda çalışanlarla sohbet etti ve üretimi, yatırımı destekleyen CHP’nin hiç taviz vermeden aynı zamanda emekten ve çalışandan yana politikalarıyla var olmayı sürdüreceğini söyledi.
Riyat Kırmızıoğlu Filtre Fabrikaları Ziyaretleri (2)

 

Çalışanlarla sohbetinde CHP’nin seçim bildirgesinde kaynaklarıyla birlikte ortaya koyduğu asgari ücretin 1500 TL olacağına ve emeklilere de yüksek yaşam standardı ile birlikte 2 maaş vaadini anlattı.
Bölgede yatırımlarıyla istihdam yaratan, ülke ekonomisine katmadeğer üreten sanayicilerin, işadamlarının her zaman yanında olacaklarını belirten CHP Hatay Milletvekili Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu, yatırım alanlarının doğru planlanması, yatırımcının önünde her zaman sorun teşkil eden bürokrasinin yumuşatılıp, yatırımcıların önünün açılması konularında çalışma yapmak kararlılıklarına vurgu yaptı.

Riyat Kırmızıoğlu Filtre Fabrikaları Ziyaretleri (6) Riyat Kırmızıoğlu Filtre Fabrikaları Ziyaretleri (5) Riyat Kırmızıoğlu Filtre Fabrikaları Ziyaretleri (4) Riyat Kırmızıoğlu Filtre Fabrikaları Ziyaretleri (3) Riyat Kırmızıoğlu Filtre Fabrikaları Ziyaretleri (1) Riyat Kırmızıoğlu Filtre Fabrikaları Ziyaretleri (2)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here