Ak Parti Milletvekili Adayı Alğan, İskenderun Gençlik Merkezi’ndeki gençlerle basketbol oynadı. Daha sonra sporun sorunlarına ilişkin gençlerin taleplerini aldı. Ziyaretlerine gün boyu devam eden Alğan, daha sonra Hizmet Vakfı’nı ziyaret etti.
İskenderun Gençlik Merkezi’nde gençleri ziyaret eden Mehmet Alğan, gençlerle birlikte basketbol oynadı. Onların sorunlarını dinledi. Gençler, Mehmet Alğan’dan yerel spor dallarına yönelik çalışmalar yapmasını, sporu desteklemesini istedi. İskenderun’un en büyük sorununun spor tesisleri olduğuna dikkat çeken gençlerden, kentin spor alanındaki ihtiyaçlarına ilişkin bir dosya hazırlamalarını ve kendisine sunmalarını istedi. Gençlerin taleplerini sıcak karşılayan Alğan, spor tesisleri ile gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmasının ve iyi yerlere gelmesinin de önünün açılacağını söyledi.
Gençlere güven duyulacak bir zemin var. Gençler bu güveni iyi kullanarak kendilerine sunulan bu fırsatı iyi değerlendirmeli. Ak Parti Hatay milletvekili adayı Mehmet Alğan, Ak Parti’nin 2023’e kadar izleyeceği yol haritasını hazırladığını AK Partideki politikanın, önümüzdeki dönem yapacağı reformları “2023 Siyasi Vizyonu” başlığı altında 63 maddelik yol haritasında topladığını anlattı. Alğan, “Ak Parti’nin yol haritasında eğitimden siyasete, yargıdan AB sürecine birçok alanda hedefe yer verildiğini söyledi.

DSCF4840 DSCF4863 DSCF4877 DSCF4880

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − five =