CHP İskenderun’da Dolu Dizgin İlerliyor

CHP’nin milletvekili aday listesinde sıkıntı olduğu dedikodularını yalanlayan ve CHP’nin adayları ve tabanıyla kucaklaşmasının resmi İskenderun gezisinde bir kez daha belgelendi.

CHP İskenderun’da Dolu Dizgin..

CHP Hatay Milletvekili Adayları Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Avukat Mevlüt Dudu ve Ziraat Mühendisi Sonay Aykut, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Esnaf gezisine, CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Kamil Turan da katılarak açık desteğini bir kez daha gösterdi.

Hatay’da sıkmadık el, çalmadık kapı, dinlemedik vatandaş bırakmamak kararlılığında olan CHP Hatay Milletvekilli Adayları Mevlüt Dudu, Doktor Riyat Kırmızıoğlu ve Sonay Aykut, İskenderun’da esnaf ziyaretiyle çalışmalarına devam ederken, halkın 23 Nisan Ulasal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Regaip Kandilini kutladılar.

Moral ve motivasyonları yüksek olduğu gözlenen CHP Hatay Milletvekili Adayları, esnafları ziyaret ettiler, iş yerlerinde çalışanlarla sohbet ettiler, caddelerde vatandaşlarla kucaklaştılar.

Bir çok esnaf, işlerin durgunluğundan şikayet edince, milletvekili adayları CHP’nin programını ve vaatlerini hatırlattılar. Esnaflara yönelik vaatleri sıralayan milletvekili adayları, CHP iktidarında toplumun tüm kesimlerinin ekonomik programla rahat bir nefes alacağını anlattılar. Bir çok esnafın milletvekili adaylarına yorumu ise, “CHP’nin seçim programını doyurucu bulduk. CHP iktidarı için çalışacağız” oldu.

Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Avukat Mevlüt Dudu ve Sonay Aykut, neşeli halleri ve sıcak dokunuşlarıyla esnaflardan ve vatandaşlardan büyük ilgi gördüler.

ADAYLAR ESNAF İSKENDERUN (1) ADAYLAR ESNAF İSKENDERUN (2) ADAYLAR ESNAF İSKENDERUN (3) ADAYLAR ESNAF İSKENDERUN (4)

 

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here