Evvel Nisan ve İlkay Akkaya Konserinde Dr. Riyat Kırmızıoğlu Coşkusu

0
7
bayram ilkay akkaya 1
bayram ilkay akkaya 1

Evvel Nisan ve İlkay Akkaya Konserinde Dr. Riyat Kırmızıoğlu Coşkusu

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu, Hatay’ın Arsuz İlçesi Çetillik Mahallesi’nde her yıl düzenlenen Evvel Nisan bayramına katıldı.

Halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan Doktor Riyat Kırmızıoğlu, herkesin bayramını kutladı ve bölgenin tarihsel sürecinde yüzyıllardır kutlanan bayramların gelecek nesillere aktarılmasının önemine dikkat çekti.
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, meclis üyeleri ve partililerle birlikte binlerce vatandaşın katıldığı Evvel Nisan Bayramı’nda keyifli bir gün geçiren CHP Hatay Milletvekili Adayı Dr. Riyat Krımızıoğlu, akşam saatlerinde İlkay Akkaya konserine katıldı.

bayram ilkay akkaya (1)

Konserde hep bir ağızdan İlkay Akkaya’ya eşlik edilen Çav Bella şarkısı ise binlerce kişilik koroya dönüştü ve bu koroda dikkat çeken CHP Hatay Milletvekili Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu coşkusu ise herkesten tam puan aldı.

İlkay Akkaya konserinde de bölge halkının sevgi seli ile karşılanan Doktor Riyat Kırmızıoğlu, vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde siyasetteki bilgi birikimini ortaya koydu ve halkın tüm ihtiyaçlarının hiç ayrım gözetmeksizin CHP iktidarında adaletli bir şekide karşılanacağına dikkat çekti.

Gençlerin ve kadınların büyük ilgisinden bihayli memnun olduğu gözlenen Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Arsuz’da yerel seçimlerde alınan CHP’li Nazım Culha ile alınan rekor oyun üzerine genel seçimlerde bir rekor daha istediğini de ifade etti.

bayram ilkay akkaya (3) bayram ilkay akkaya (2) bayram ilkay akkaya (1)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one + 13 =