AK Parti, aday adaylarına sahip çıkıyor

AK Parti, aday adaylarına sahip çıkıyor

25.Dönem Milletvekilliği genel seçimleri için Hatay Ak Parti’den milletvekili aday adayı olan isimler, Antakya İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Ak Parti İl Başkanı Ahmet Atıç’ın başkanlığında il binasında düzenlenen Antakya İlçe Teşkilatı Toplantısı’na Ak Parti Milletvekili Adem Yeşildal ile milletvekili adayı Tülin Durgun Yetim, aday adaylarından Mehmet Yeloğlu, Süleyman Tenekecioğlu, Mehmet Özkan ve Yusuf Coşkun’da katıldı.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Ahmet Atıç her ne olursa olsun partinin birlik ve beraberlik içinde seçimlere hazırlandığını vurgulayarak, milletvekili adayı olan ve aday adaylığı müracaatında bulunan tüm partililerin, Ak Parti’nin başarısı için çalışmasından onur duyduğunu söyledi.

Bu dönem Hatay’dan 101 aday adayının başvuruda bulunduğunu ancak sadece 10 aday ismin belirlendiğini, geri kalan isimlerin ise kesinlikle darılmadan gücenmeden, hizmet yolunda çalışmaya devam etmesinin kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Atıç, bugüne kadar verilen kardeşlik mesajlarından dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Ak Parti Milletvekili Adem Yeşildal ise konuşmasında, parti başarısının en önemli hedef olduğunu, isimlerin gelip geçici, yapılan hizmetlerin ise kalıcı olduğunu aktararak, adaylık yolunda tüm arkadaşlarına başarılar diledi.

Toplantı, diğer aday adaylarının kısa konuşmaları, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen’in konuşması ve partililerle sohbet edilmesiyle son buldu.

1 2 3 4

Önceki İçerikMİLLİ İTTİFAK SAADET-BBP ADAYI ÇALIŞKAN SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Sonraki İçerikEsnaf Oda Başkanları Arsuz Çetillik’de halkın bahar bayramını kutladı