Çolakoğlu ‘‘Cumhuriyet Halk Partisi İktidara Yürüyor”

0
17
IMG 9974
IMG 9974

CHP Hatay Milletvekili A. Adayı Dr. Ender Çolakoğlu Höyük mahalle sakinleri ile buluştu
Höyük mahallesinde düzenlenen toplantıya çok sayıda vatandaş katıldı. Höyük’lüler Dr. Ender Çolakoğlu’nu yoğun ilgi ve coşku ile karşıladılar.

IMG_9910

CHP Hatay Milletvekili aday adayı Dr. Ender Çolakoğlu yapılacak olan genel seçimler öncesinde çalışmalarına yoğun tempoyla hız kesmeden devam ediyor. Tüm partilileri, ilçeleri, ilçelerdeki muhtarlıkları, mahalleleri, ilçe teşkilatlarını, köyleri, kahveleri, esnafı ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyor. Halk ile bir araya geliyor.
Seçim çalışmaları kapsamında, yapılacak olan genel seçimler öncesinde çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Dr. Ender Çolakoğlu, Höyük mahallesinde düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Sorunlarını dinledi.

Çolakoğlu:”Höyük’te yaşayan insanlar benim bu bölgenin, bu coğrafyanın, bu toprakların insanı olduğumu bilirler. Sizler neye üzülürseniz neye sevinirseniz ortak paydamız olduğunu bilmenizi isterim. Sizlerin hizmetkarı olmaya sizlerin sorunlarını çözmeye talibim. Milletvekilliği nasip olursa da aynı duyarlılıkla bugüne kadar sizlerin nasıl yanında olduysam bundan sonrada olacağımı, ortak akılla ortak fikirle hep birlikte, beraber tüm sorunların çözümünde sizlerin yanında olacağımı bilmenizi isterim. İçinizden biri olarak bu topraklarda doğan ve bu toprakların sorunlarını, isteklerini, ihtiyaçlarını çok iyi bilen biriyim. Biliniz ki sizlerin sesi olacağım. Arsuz’lu olarak sizlerin talebi istekleri için hizmete hazırım. Höyük, Arpa gedik, Hacı Ahmetli kısaca Arsuz artık temsilci istiyor. Temsil edilmek istiyor. Seçimlerde yüzde yüze yakın oy çıkaran Arsuz bunu hakediyor.Bundan sonra bu gücünü de göstermeye hazırdır. Hedefimiz partimizi iktidara taşımaktır. Gücümü gücünüzden alarak sizlerin sesini meclise taşımak, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için göreve hazırım. Çıktığımız aydınlık yolda hedefimiz olan güzel günlere daha özgür daha demokratik bir Türkiye’ye CHP iktidarıyla varacağımıza inancım tamdır. Cumhuriyet Halk Partisi iktidara yürüyor” şeklinde konuştu.

IMG_9980 IMG_9975 IMG_9974 IMG_9950 IMG_9946 IMG_9930 IMG_9910

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − 3 =