İskenderun Belediyesi ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi işbirliği içerisinde

IMG_0895.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Makamda gerçekleşen ziyarete, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Latif Karadağ, Genel Sekreter Yardımcısı Settar Çanlıoğlu, Çevre Kor. Ve Kont. Dai. Başkanı Emel Kıraç katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Seyfi Dingil, konuklarına İskenderun’da çalışmaları süren projelerle ilgili bilgi verdi.

Artık klasik belediyecilik anlayışından çıkmak gerektiğini belirten Başkan Seyfi Dingil, “İskenderun ve İskenderunlular en güzel hizmete layık. Artık klasik belediyecilik anlayışından çıkmak gerekiyor.

Belediyeciliği sosyal belediyecilik olarak görmek gerekiyor. İskenderun’u sosyal, kültürel, spor, sanat, yaşam alanında yeniden inşa ediyoruz. İskenderun cazibe ve yaşam merkezi olacak. Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin tecrübelerinden de faydalanacağız. Karşılıklı diyalog halinde olup, iletişim halinde olacağız.” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Latif Karadağ ise yaptığı açıklamada, Başkan Seyfi Dingil’e görevinde başarı dileyerek, “Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’in sizlere selamları var. İskenderun her yönden büyük bir gelişim ve kalkınma içerisine girdi. Bizler de her zaman sizlerle işbirliği ve diyalog içerisinde olup, İskenderun Belediyesi’ne her yönden destek olmaya hazırız.

Çalışmalarınızda sizlere katkı vermek bizleri mutlu eder. Önemli olan halka hizmettir” şeklinde konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here