sporokulAsaşspor Futbol Okulları Sorumlusu Halit Ersoy, Asaş Filtre ilekentimize damga vurmaya devam ediyor.

7 Yıldır devam eden Asaşspor futbol okulu, antremanlarını İskenderun Sahil Kompleksinde devam ediyor. 5 ile 14 yaşları arası çocuk ve genç kategorilerinde olan futbol aşığı çocukları disiplinli ve özverili bir şekilde eğitim veren Teknik Direktör Halit Ersoy ve ekibi başarılı çalışmalarıyla göz dolduruyor.

Zeki Göçmen sosyal projeleri ile bir kez daha takdir topluyor. 

Kentimizde spor ve gençler üzerine projeler ile adından sık sık söz ettiren Asaş Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen; Geleceğimizi geleceğe daha sağlıklı ve sportif açıdan daha başarılı hale getirmek için uzun yıllardır böyle projelere gönül vererek hiç bir karşılık beklemeden destek çıktıklarını dile getirdi.

Sitemize açıklama yapan Asaşspor Futbol Okulu Antrenörü Halit Ersoy ” Biz 7 yıldır yaz kış bir çok gencimizi eğittik ve hatta bazı gençlerimizi içinde bulunduğu kötü alışkanlıklardan el birliği ile yaşamına sağlıklı bir şekilde imkan sağladık.  Amacımız maddiyat değildir bu gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutup, sağlıklı bir hayata hazırlayıp Türk futboluna önemli yetenekler kazandırmaktır. Asaşspor Okulu adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Asaş Filtre Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanımız Zeki Göçmen’e gençlerin adına teşekkür ediyorum.” dedi.zeki

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty + twelve =