Gül Yeniden Genel Başkan

celik-is-te-gul-yeniden-genel-baskan-6606773_o

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına A.Cengiz Gül yeniden seçildi.

Ankara Başkent Öğretmen Evi Konferans Salonu’nda yapılan 13. Olağan Genel Kurulda A.Cengiz Gül, güven tazeleyerek yeniden Çelik-İş Genel Başkanı seçildi.

Çelik-İş Sendikası Genel Sekreterliğe Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterliğe Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğine Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreterliğine Ferhan Öner getirildi, Genel Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri de, Ahmet Çolak, Murat Özkal, Hasan Şam, Mustafa Erturhan ve Ali İhsan Dal’dan oluştu.

Çelik-İş Sendikası Genel Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Ali Atar, Mustafa Karayel, Adnan Değirmenciyedek üyeliklere ise Önder Aykaç, Aykut Yıldız ve Zafer Yılmaz seçildiler.

Sendikanın Genel Disiplin Kurulu üyeliklerine de Levent Taşdemir, Caner Arıcıoğlu, Yücel Karakuş isimlerden teşekkül etti. Genel Disiplin Kurulu yedek üyeleri ne de İbrahim Sarıgül, Kerim Taş ve Ekrem Korkmaz seçilmiş oldular.

Öte yandan Hak-İş Konfederasyonu Üst Kurul Delege adayları 42 isimden oluştu. İsimler şöyle:

Yunus Değirmenci, Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Mehmet Zop, İbrahim Selimoğlu, Şevket Yıldırım, Kürşat Sarı, Mustafa Kalkan, Ersin Coşan, Ulvi Üngören, Ramazan Çınar, Alaattin Danışman, Ali Bilen, Levent Yazıcı, Celalettin Korkmazyürek, Rüstem Çabuk, Mehmet Toruntay, Orhan Elbüstan, Ali Kaya, Hasan Şam, Şakir Süyüm, Mustafa Aktay, Ahmet Çolak, Mehmet Bozkurt, Şerafettin Koç, Rafet Gündoğdu, Murat Özkal, Sinan Yüksel, Hüseyin Cansu, Hakan Kaplan, Sedat Aydın, Alpay Savcı, Ali İhsan Dal, Mustafa Erturhan, Hasan Doğrul, Özer Kılıç, Erkan Durmaz, Ökkeş Göl, Abdulmecit Akay, İsmail Özden ve Bünyemin Özer.

Seçimlerden sonra bir teşekkür konuşması yapmak üzere kürsüye gelen Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı A. Cengiz Gül, “Yönetim kurulu ve diğer kurullarım adına hepinize çok teşekkür ediyorum. İki yıl önceki genel kurulda Karabük sorununu çözeceğiz demiştik ve çözdük. Bu genel kurulda da İsdemir’deki sorunu çözeceğimizi İfade ediyorum. Saha da kazandığımız hakkımızı kimseye bırakmayacağız” dedi.

Önceki İçerikSelden Zarar Gören Arsuz’a Destek
Sonraki İçerikİl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı