Vali Lekesiz, Payas Kaymakamı Demiröz’ü Ziyaret Etti

1

Emniyet Genel Müdürü olarak atanan Hatay Valisi Sayın M. Celalettin Lekesiz veda ziyaretleri kapsamında Payas Kaymakamı İrfan Demiröz’ü ziyaret etti.

Vali Lekesiz, ziyarette yaptığı konuşmada, “Yaklaşık 5.5 yıldır Hatay’da görev yapıyorum. Milletimize hizmet etmek için beraberce koşturduk, işbirliği yaptık. Tüm kurum ve kuruluşlarımızın amacı; ilimizin ve ilçemizin bugün bulunduğu noktadan çok daha iyi noktalara gelebilmesini sağlamak, insanımıza hizmet etmektir. Bu anlamda başta ilçe kaymakamlığımız olmak üzere ilçedeki kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ederim. Payas ilimizin çok kısa zamanda teşkilatlanmasında ve halkımıza hizmet vermeye başlamasında da başta ilçe kaymakamı olmak üzere hepinizin emeği var, bundan dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Bu arada başkentimizde başka alanda hizmet vermek üzere Hatay’dan ayrılıyorum. Görevlerimiz esnasında karşılıklı hak ve hukuk doğuyor. Bende hakkınız var ise hakkınızı helal etmenizi istirham ediyorum. Hepinizin yolu açık olsun.” dedi.

Payas Kaymakamı İrfan Demiröz de Vali Lekesiz’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ilçede yapmış olduğu hizmet ve desteklerinden dolayı teşekkür etti ve günün anısına şilt takdim etti.

5 4 3 2 1