“Her zaman kalbimizde ve gönlümüzdesiniz”

Ticaret Borsası Selahattin Alanya ortaokulu (2)
İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu, eğitime yaptığı yatırımların karşılığını gerek eğitim camiasının, gerekse geleceğimiz olan çocuklarımızın karşılıksız sevgi ve saygısıyla alıyor. İskenderun’daki eğitim kurumlarımızın temsilcileri Vayısoğlu’na yaptığı yardımları bir ömür boyu hatırlamak adına plaketle taçlandırıyorlar.
İskenderun Selahattin Alanya İlköğretim Okulu’nun düzenlediği yılsonu kermesi Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu’nun katılımıyla daha da renkli geçti.
Öğrencilerin bir yıl boyunca edindikleri el işi sergileri okul bahçesinde düzenlenen kermesle görücüye çıktı. Kermeste ayrıca yapılan kura çekilişiyle 300 adet hediye dağıtıldı.
Ticaret Borsası Selahattin Alanya ortaokulu (5)
Dağıtılan hediyeler arasında olan bisikletin kura çekimini ise Engin Vayısoğlu gerçekleştirdi. Hayırlı uğurlu olması dileğiyle kurayı çeken Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu, şanslı öğrencinin de ismini açıklayarak bisikleti takdim etti.
Selahattin Alanya Ortaokulu Müdürü Bekir Durur, Müdür Yardımcısı Salih Kanal ve öğretmenler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Vayısoğlu, daha sonra sınıflarda öğrencilerin yapmış olduğu el emeği göz nuru ürünleri gezdi. Öğrencilerimizin yapmış olduğu eserlere hayran kalan Vayısoğlu, okula destek maksadıyla bir stanttaki tüm ürünleri satın alırken, ürünlerinde öğrencilere kendi adıyla dağıtılmasını istedi.
Okul idarecileri ile nezaket çerçevesinde karşılıklı saygı ve hoşgörüye dayalı ziyarette eğitimciler, Vayısoğlu’na kentimizdeki tüm okullara yapmış olduğu yardımların özellikle maneviyatının ömür boyu unutulmayacağını kaydettiler. Öğretmenler İskenderun’dan sonra da nerede görev yapsalar gönül köprüsü kurdukları Engin Vayısoğlu’nu her zaman hatırlayacaklarını söylediler.
Selahattin Alanya Ortaokulu Müdürü Bekir Durur, Müdür Yardımcısı Salih Kanal ve öğretmenler kermesten bir gün öncede Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Okul Müdürü Bekir Durur, eğitime katkıları ve günün anısına Vayısoğlu’na plaket takdim etti.
Ticaret Borsası Selahattin Alanya ortaokulu

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here