Nazım Culha’dan Arsuz’a altyapı müjdesi!

nazım culha (1)
Turizm Master Planı ve Altyapı Projesi’nin müjdesini veren Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, turizm kentinin temellerini sağlam bir zemine oturturken, Arsuz’un tüm yönleriyle yaz sezonuna hazırlandığını açıkladı.
Arsuz ilçesinde tüm plajlarda bakımların son aşamaya geldiğini belirten Nazım Culha, yazlıkçıları beklediklerini söyledi.
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ‘nın hayırlı olsun ziyaretinde net konuştu. Nazım Culha açıklamasında, ilçede kurulan otomasyon sistemiyle su ve emlak tahsilatı dahil, raiç bedel, imar çapı ve ruhsat işlemlerini yapmaya ilk 20 günde başlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi.
Turizm master planıyla işe başlayıp altyapı hizmetleriyle turizm kentinin temelini sağlamlaştırmak gayretlerine dikkat çeken Nazım Culha, Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve kanalizasyon işleri (HATSU)’nun onaylanan bütçesinde Arsuz ilçesinin de altyapı bütçesinin de olduğunu müjdeledi.
2014 yılı içerisinde altyapının ancak proje aşamasının bitirilebileceğini belirten Nazım Culha, gelecekte Arsuz’un altyapısı tamamlanmış bir turizm kenti olacağına dikkat çekti. Arsuz ilçesinin tüm mahallelerinde yerinden hizmet vermek sözlerini gerçekleştirdiklerini belirten Nazım Culha, ilçenin tüm plaj ve tüm hizmet akışıyla yaz sezonuna hazır olduğuna dikkat çekti.
Temizlik ve çöp toplama gibi konularda ufak eksiklikler bulunduğunu belirtirken, vatandaşın affına sığınarak aksaklıkları gidermek gayretlerini ifade eden Nazım Culha, tüm hizmet ağını hızla yürürlüğe koyarken, halkın arasına girerek sorunların tespiti ve yerinde inceleme fırsatını bulduğunu söyledi.

Önceki İçerikResmi kurumların tüm ilan ve reklamlarına artık; BİK aracılık edecek!
Sonraki İçerikKüçük yaştaki öğrencilere sigara satmaya çalışırken; PAYAS POLİSİ YAKALADI!