Ev arkadaşını bıçaklayan Suriyeli gözaltında!

suriye bicaklama
Hatay’ın Defne ilçesinde, Suriye uyruklu 18 yaşındaki İ.N., aynı evde kaldıkları 42 yaşındaki M.A.’yı bıçaklayarak yaradı.
Hatay’da, aynı evde kaldıkları M.A.’yı bıçaklayarak ağır yaralayan Suriye uyruklu İ.N., gözaltına alındı. Hatay Valiliği resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada İ.N.’nin evde kendisini odaya kilitlemiş halde bulunduğunu belirterek, şu ifadelere yer verdi:
“İlimiz Defne İlçesi Dursunlu Mahallesi’nde ikamet eden M.A. (42) isimli vatandaşımız, 05 Mayıs 2014 Pazartesi günü saat 06.30 sıralarında yaralı olarak Antakya Devlet Hastanesi’ne kendi imkanları ile gelmiştir. Yaralı vatandaşımız verdiği ilk ifadesinde; daha önceden tanıdığı ve ikametinde birlikte yaşadığı Suriye uyruklu İ.N. (18) isimli kişi tarafından yaralandığını beyan etmiştir. Yaralı M.A.’nın verdiği ilk ifade doğrultusunda güvenlik güçleri adrese intikal etmiş ve M.A.’nın evinde İ.N. isimli Suriyeli kişiyi kendini odaya kilitlemiş olarak bulmuş ve gözaltına almıştır. Olay ile ilgili olarak adli makamlar tarafından soruşturma başlatılmış olup, konu tüm yönleri ile incelenmektedir.”

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here