Başarılarınız daim olsun!

kaymakam basari8
Kaymakam H. Hasan Özyiğit, İskenderun’da genel güvenlik ve asayişin sağlanmasında özveriyle çalışan ‘HUZUR’un mimarlarını, başarı belgesi ile ödüllendirdi.
İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit, kentte genel güvenliğin ve asayişin sağlanması ile bu alandaki hizmetlerin yürütülmesinde göstermiş oldukları üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı; İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Kamil Türkdönmez, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Özden O. Dürüst’ü başarı belgesi ile ödüllendirdi.
İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı’nın çeşitli birimlerinde görev yapan birim amirleri ile personellerini de özverili çalışmalarından dolayı tebrik eden Kaymakam H.Hasan Özyiğit, Kaymakamlık makamınca düzenlenen başarı belgelerini sahiplerine verdi.

‘VATANINI EN ÇOK SEVEN GÖREVİNİ EN İYİ YAPANDIR’
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” özdeyişinin öngördüğü istikamette çalışılması gerektiğini vurgulayan Kaymakam H.Hasan Özyiğit, “Görevini en iyi şekilde yapmak için üstlendiği bütün görevleri yerine getirme çabası gösteren polisimiz ve askerimiz, bu görevlerini yerine getirirken hukuki sorumluluğun yanı sıra ahlaki ve vicdani sorumluluğun da bilinciyle hareket etmektedir” dedi.
Kaymakam Özyiğit; İskenderun’da genel kamu düzeninin, asayiş ve huzur ortamının sağlanması konusunda emeği geçen, fedakârca ve cansiperane görev yapan tüm kolluk görevlilerine ve görevlilere destek olan duyarlı vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here