green park8
İskenderun körfezinde yeni bir yaşam hedefleyen Koç Green Park Evleri tanıtım kokteylini gerçekleştirdi. Arsuz ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesi’nde 61.270 m2’lik bir alana kurulacak olan Koç Green Park Evleri 17 blok, 1 çarşı kompleksi toplam 630 konut ile hayallerin ötesinde bir yaşam sunuyor.
Görkemli bir şekilde gerçekleşen tanıtım kokteyline Koç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koç, Koç Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Koç, Koç Grup Ceo’su Veis Özçelik, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, MÜSİAD Hatay Şube ve İskenderun OSB Başkanı M. Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz ile çok sayıda iş adamı ve sanayici katıldı.
Koç Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Koç tarafından kapıda karşılanan davetliler, Green Park evleri hakkında bilgi aldılar. Her bloğu zemin olan ve art 11 kattan oluşan Green Park Evleri, 236 M2 net bir alana sahip. Yaklaşık 5600 m2’lik alanda 2 açık yüzme havuzu, 1 adet futbol sahası, tenis kortu ve yönetim binası olan Green Park Evleri, 10.500m2’lik alanda bulunan 17 blok ile de göz kamaştırıyor. Öte yandan, kapalı yüzme havuzu ve saunası, Türk hamamı, Fitnes salonu, 16 adet iş yeri, 1 adet restoran, sosyal tesis, çarşı kompleksi ile hayallerin ötesine çıkan Green Park Evlerinde 4500 m2’lik alanda bahçe ve peyzaj düzenlemesi ile oluşturulacak yeşil alan tasarımı ise parmak ısırttırdı.
green park5
ÖZÇELİK, ‘KALİTEDEN TAVİZ VERMEDİK’
Prestijli bir konut idaresi için Koç ailesinin hiçbir sorumluluktan kaçınmadığına dikkat çeken Koç Group Ceo’su Veis Özçelik, inşaat projenin 2011 yılı Ekim ayında Vakıflar Hatay bölgeden kat karşılığı ihale ile alındığını 311 adet dairenin Koç şirketine kaldığını söyledi. Diğer 319 daire ve dubleksin Vakıflar Hatay Bölge Müdürlüğüne ait olduğunu ifade eden Veis Özçelik; “sitenin Arsuz tarafına bakan bölümündeki 8 blok ve çarşı kompleksi üzerindeki 18 adet 2 +1 daire Vakıflar Hatay Bölge Müdürlüğünün, İskenderun tarafında ki 9 blok ise Koç ailesine ait olacak şekilde paylaşım yapılmıştır. sitede huzur, güvenlik ve diğer hizmetler bir şirket tarafından yapılacak olup kaliteden asla taviz verilmeyecektir” şeklinde konuştu.

4 Yorumlar

  1. %15 yapı geri kalanı yeşil alan deniliyor lakin havuzları, yolları, tenis sahalarını, park alanı kısacası bina haricinde olan her şeyi yeşil alan olarak hesaplamışlar! Oysaki dışarıdan bakıldığında betondan başka bir şey görünmüyor ve binalar birbirlerine çok yakın. Binalar arası ip gerip çamaşır sermek mümkün!

    Zemini pek sağlam olmayan bu siteye bu kadar yüksek bina inşaatına izin verilmesi çok kötü. 30 yıl sonra insanlar bunun bilincine varacak ve yüksek binaları mümkün mertebe terk etmeye başlayacaktır!

    Bu benim şahsi görüşüm. Burada oturacak olanlara sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam dilerim!

  2. Katlara gore degisiyor 360 ila 450 bin tl arasinda. Son iki kat dublex onun fiyatida 650-700 civarinda

  3. Bataklık üstüne beton enjekte ederek yapılmış oldukça güvensiz bir site. Bırakın bir daire için 300 bin lira vermeyi 50 bin liradan fazla etmeyecek bir site.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − sixteen =