karayilan seyfi
Seçim çalışmaları kapsamında mahalle mitinglerini sürdüren AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil, Karayılan’da coşkulu bir miting gerçekleştirdi.
Binlerce Karayılanlı, Seyfi Dingil’i belde binası önünde meşale gösterileri ve havai fişeklerle coşku içinde karşıladı.

KARAYILAN’DA SONUÇ ŞİMDİDEN BELLİ
Meydanı dolduran vatandaşlara hitap eden Seyfi Dingil, ”Karayılan bizim en çok önem verdiğimiz bir bölge. AK Parti burada açık ara önde çıkacak. Bu coşku gösteriyor ki burada sonuç şimdiden belli. Konuşması sık sık ‘Karayılan seninle gurur duyuyor’ sloganları ile kesilen Seyfi Dingil,”Hizmet bizim işimiz. Burada fire vermeyelim ve en büyük farkı burada atalım ki seçim zaferini de inşallah bu meydanda birlikte kutlayalım. İskenderun sahil evlerde hangi hizmet varsa Karayılan’da aynısı olacak. Kimse ayırt edilmeyecek” dedi.
karayilan seyfi1
‘DEV PROJELERLE GELİYORUZ’
Seyfi Dingil, ”Seçimin galibini bu meydan gösteriyor. 24 saat bana ulaşabilirsiniz. Ben halkımın hizmetkârıyım. Sizlerin emrindeyim. TOKİ’yle İskenderun’a 4 bin 500 konut yapılacak. Gezi turları düzenleyeceğiz. İskenderun sporu hak ettiği yere taşışayacağız. Su faturalarını 522 TL’den 100 TL’ye indireceğiz. Bu bölgeye tersane kurulacak. Amanos tüneli ile bölgede işsiz kalmayacak. Dev akvaryum kurulacak” şeklinde konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here