seyfi bekbele3
Yerel seçimler çok az bir süre kala AK Parti’nin düzenlemiş olduğu mahalle mitinglerine ilgi her geçen gün artıyor. AK Parti’nin Bekbele’de düzenlemiş olduğu mahalle mitinginde ise meydan rekoru kırıldı. Bekbele belde teşkilatı önünde düzenlenen mitinge binlerce Bekbeleli vatandaş katılırken coşku ise görülmeye değerdi.

BEKBELE 30 MART’I BEKLİYOR
Bekbele Belediye Başkanı Bestami Bilgili, düzenlenen mitingin açılış konuşmasında, “Bu tablo bir şeylerin habercisi. Bekbele bugün tarihi bir gün yaşıyor.30 Mart’ta Allahın izniyle bu iş bitti. Hayırlı uğurlu olsun. Sizlerin bu coşkusu ve heyecanı olduğu sürece AK Parti milletin partisi olmaya devam edecektir. Allah sizlerden razı olsun” dedi.
seyfi bekbele4
BU MONTAJ DEĞİL GERÇEK
AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil ise anket görmeyen isteyenlerin Bekbele’deki bu tabloya bakması gerektiğini belirterek, ”Bu montaj değil gerçek. Bu iş burada bitmiş .Bekbele halkı kararını vermiş. Bizler sizlere hizmetkar olmaya geliyoruz. 30 Mart’ta belediyecilik nasıl yapılacak herkes görecek. Bu memlekete çağ atlatacağız” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmalar sık sık “İskenderun’a yakışan başkan geliyor”, “Seyfi Dingil geliyor” şeklinde tezahuratlar ile kesildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here