Güçlü sarı kamyona yüklenecek olan paraları varış bölgesine kaza yapmadan ve paraları düşürmeden götürmeniz gerekiyor.Kamyon Oyunu başlattıktan sonra ilk etaptan kamyonunuzu seçin ve paranın dampere yüklenmesini bekleyin. Daha sonra yön tuşları yardımı sayesinde kamyonu hareket ettirerek kaza yapmadan ilerlemelisiniz.
Oklar = Sür Taşlı yolda usta sürüş becerilerini kullan ve değerli kargonu teslim et.

Para Kamyonu oyununda sizlerde taşımacılık yapmak ister misiniz? O halde sizlerde taşımacılık yapmak istiyorsanız hemen oyunu oynamaya başlamalısınız. Oyunda size verilen kamyon ile para ve gibi eşyaları taşımak için sizlerde oyunda en iyi usta oynayış performansınızı göstermelisiniz. Kamyon oyununda size verilen eşyaları sizden istenilen şantiye deposuna eşyaların başına zarar gelmeden şantiye deposuna eşyaları götürerek teslim etmelisiniz. Oyundaki göreviniz paraları bitiş noktasına sağlam bir şekilde ulaştırıp bir üst levele geçmektir. İlk başta paranın yüklenmesini beklemeniz gerekmektedir. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Para Kamyonu Oyunu oyununda size verilen kamyonu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak kamyonun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bankaya paraları eksiksiz bir şekilde taşımakla görevlendirilmiş bir arabayı siz yönlendiriyorsunuz. Paraları düşürmeden ve süreniz dolmadan bankaya paraları ulaştırmalısınız.

Bunun için hem kendi dengenizi korumalı hem de paralara sahip çıkmalısınız. Klavyede bulunan yön tuşları size bu konuda yardımcı olur. Para taşıma işlemine başlamadan önce oyunun yüklenmesini bekleyin. Ardından göreceğiniz “Play” butonuna tıklayarak gelen ekranda “Continue” butonunu tıklayın. Göreceğiniz oyun menüsünden “Play The Game” butonunu tıkladıktan sonra önce bölüm seçip sonra kamyonunuzu seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Kamyon ile yükleri toprak yolda kavisli arazide kullandığınız için yokuş inip çıkarken çok dikkatli olmalı ve Tır Oyunları hızını iyi ayarlamanız gerekmektedir. Aksi halde yükü bölüm sonuna ulaştıramadan yolda düşürebilirsiniz. İlerlemeli oyunda yükü bölüm sonuna ulaştırmayı başarmanız halinde daha zorlu bölümleri ile para kamyonu oyununa devam edebilirsiniz.
Para kamyonu çuvallarla para ve değerli taşlar taşıyor. Yoldaki bonus paraları toplamayı unutmayın. Ne kadar hızlı olursanız o kadar fazladan puan alacaksınız. Zevkle oynayacağınız bu kamyon oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here