bakan gezi
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin, bir dizi ziyaret programı nedeniyle geldiği İskenderun’da coşkuyla karşılandı.
Gün içerisinde sanayi sitesinde işletme sahipleriyle bir araya gelen Ergin’e ilgi büyüktü. AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil’le birlikte sanayi sitesinde esnaf ziyaretinde de bulunan Ergin için kurban da kesildi. AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin daha sonra İskenderun Yeni Bit Pazarı’ndaki esnafa da ‘hayırlı kazançlar’ temennisinde bulundu.
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin işletmelere yaptığı ziyaret esnasında, İskenderun’un Hatay’ın parlayan yıldızı olduğunu belirterek, ”Amanos Tünel projesi Hatay’ın çılgın projesidir. Bölgeye yüzlerce fabrika açılacak. Bu yeni iş demektir. Burada İskenderun kazanacak, İskenderun halkı kazanacak. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
11 yıldır bu ülkeye, bu kente kimilerine göre yapılması imkansız hizmetlerin yapıldığını söyleyen Ergin, “Biz diğerleri gibi, laf siyaseti yapmadık, taş üstüne taş koyduk. Halkımıza hizmetler sunduk” dedi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here