matkap1
Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr.Yusuf H.Civelek, protokol ziyaretlerinde bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nihad Matkap, Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar ve partililerin de eşlik ettiği ziyaret programı kapsamında, ilk olarak İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit ziyaret edildi.
Ziyarette, İskenderun’un ekonomik ve sosyal açıdan önemi konuşuldu.
İskenderun’un ekonomiye katkısına vurgu yapan Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, İskenderun’un filtre sektöründe de öncü olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “İskenderun körfezdeki stratejik konumuyla, limanıyla ve özellikle demirçelik sektöründeki ağırlığıyla öne çıkmaktadır. Filtre sektöründe İskenderun artık bir dünya markası haline gelmiştir” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nihad Matkap, İskenderun’un demirçelik ihracatında Türkiye 2. olduğuna dikkat çekti. Kaymakam H.Hasan Özyiğit de, İskenderun’daki yatırımların birçoğunu ülke boyutunu ilgilendiren ölçekteki yatırımların oluşturduğunu belirtti.
matkap3
Program kapsamında, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar da ziyaret edildi.
İskenderun Emniyet Müdürü Cengiz Başar’ın eğitime önem vermesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Emniyet Müdürümüzün önleyici tedbirler almasını takdir ediyorum. Suça ceza çok kolay da önemli olan suçun önlemesini çalışmaktır. Müdürümüz bunda çok başarılı. Kendisini kutluyorum” diye konuştu. Emniyet Müdürü Cengiz Başar da yaptığı konuşmasında, “Başkanımız İskenderun’un huzur ve güvenliği noktasında katkı sundu, kendisini hep yanımızda hissettik. Teşekkür ediyoruz” dedi. Vergi Daireleri, Gümrük Başmüdürlüğü ile bağlı birimlere de ziyarette bulunuldu.
Sahil Vergi Dairesi Müdürü Yaşar Beyaz, Asım Gündüz Vergi Dairesi Müdürü Hatem Uğurlu, Akdeniz Vergi Dairesi Müdürü Yaşar Akşahin, vergi dairesi müdür yardımcıları ve personelin Vergi Haftası da kutlandı. Ziyarette, vatandaşlarla da selamlaşan Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, ayak üstü kısa sohbetlerde bulundu. Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’in seçim bürosu da ziyaret edildi.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here