nazim esnaf
CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, Arsuz merkezde esnaflarla buluştu. Sadece yaz sezonunda iş yapan ve yılın geri kalan aylarında ayakta kalma mücadelesi veren esnaflara 12 ay turizm ve ticari hareketlilik sözü veren Nazım Culha, Arsuz’un plajları ve tarihi dokusuyla bir cazibe merkezi haline gelmesi için her şeyi yapacaklarını sözünü verdi.
Kalabalık partili ekiple birlikte esnafları gezen Nazım Culha, gördüğü ilgi ve duyduğu destek sözleriyle büyük moral depoladı. Esnaf gezisi sırasında binaların balkon ve pencerelerinden Nazım Culha’yı selamlayan ve desteklerini ileten vatandaşlara, kornalarıyla eşlik eden sürücüler de renk kattı.
nazim esnaf1
MHP Arsuz İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret ederek partililere çalışmalarında başarılar dilerken centilmenlik örneği sergileyen Nazım Culha, köprü başında kendisini bekleyen sürprizden habersiz esnaf gezisini sürdürdü. Centilmenlik örneği sergilerken DSP Arsuz seçim bürosunu da ziyaret etmek isteyen Culha, muhatap kimseyi bulamadı. 7’den 70’e herkesin yoğun ilgi gösterdiği Culha’ya gençler ve kadınların ilgisi oldukça anlamlıydı. Gençlere ve kadınlara yönelik projelerin sorulduğu ayak üstü sohbetlerde kısa açıklamalarda bulunan Nazım Culha, Arsuz Belediyesi’nin kadınlara ve gençlere yönelik onlarca projesi olduğu gibi, belediye meclisinde gençlere ve kadınlara ön sıralarda yer vererek bu konudaki samimi duruşlarını ortaya koyduklarını anlattı.
nazim esnaf2

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here