Türkmen Köyleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Diler, “Seyfi Dingil’i destekliyoruz!”

katilim seyfi1
Yerel seçimlere çok az bir süre AK Parti’ye katılımlar çığ gibi büyüyor. İskenderun Türkmen Köyleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Diler ve farklı siyasi partilerden toplam 25 aile temsilcisi düzenlenen törenle AK Parti’ye katılım gösterdiler.

“SEYFİ DİNGİL’E İNANIYORUZ”
Düzenlenen törenin açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Ali Diler, önümüzdeki yerel seçimlerinin önemini bildiklerini belirterek, ”Bu seçim bizlerin ve çocuklarımızın geleceği için çok önemli. Bizler İskenderun’u daha ileriye götürecek, İskenderun’u her yönden kalkındıracağına inandığımız AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil’e destek vermek kararı aldık. Allahın izniyle Seyfi Dingil İskenderun’a hak ettiği hizmetleri getirecektir. Buna inancımız tamdır” dedi.

‘HERKESİN, HER KESİMİN ADAYIYIM’
AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil ise AK Parti’ye katılımların çığ gibi büyüdüğünü belirterek, “Partimize katılımlar çığ gibi büyüyor. Bu gösterilen ilgi ve alaka 30 Martın habercisi. Partimize katılmak isteyen birçok vatandaşımız var. Bundan sonra da katılımlar her geçen gün artarak devam edecektir. Ben sadece AK Parti’nin adayı değil her kesin her kesimin adayıyım” şeklinde konuştu.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ve İlçe Başkanı İbrahim Yaran ise verdiği desteklerden ötürü dernek başkanı Ali Diler ve ekibine teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından katılımcılara rozetleri takıldı.

‘SİYASETİN ÜSTATLARI TÖRENE KATILDI’
Düzenlenen törene Hatay eski Milletvekili Mehmet Sılay, İskenderun siyasetinin tanınmış isimlerinden Ahmet Cerrahoğlu, Bülent Kimyon, muhtarlar, meclis üyeleri, dernek üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Önceki İçerikAlaattin Özbülbül; “Kaos ortamında bir hafta kutluyoruz”
Sonraki İçerikSteel Towers İskenderun’a renk katacak