Merhaba arkadaşlar bugün sizlere burada severler için hazırladığımız İki Elini Kullan 2 Oyununu takdim etmek istiyorum. Bu güzel uygulamada yer almak için önce linkimize tıklayın ardından yüklenmesini biraz bekleyiniz. Yüklenme tamamlanınca ekranda belirlenen 2 ülkenin bayrakları İngiltere ve Almanya bulunmaktadır.

Hangi dilde oynayacaksanız ona tıklamanız gerekmektedir. Ortadaki mavi ‘PLAY’ butonuna basarak toplam 20 seviyeden oluşan oyunumuzda en başından 1.seviyeden itibaren başlıyoruz. Bu güzel çalışmadaki amacımız birbirinden ayrı olan 2 eli birleştirmektir. İster 2 sinin kontrollerini de siz sağlayarak tek başınıza oynayabilir, dilerseniz bir arkadaşınız ya da kardeşinizle rahatlıkla oynayabilirsiniz. Atesvesu9.com 1.Oyuncu [‘W’, ‘A’, ‘S’, ‘D’] tuşlarını kullanacaktır.

2.Oyuncu ise (Yön Konsollarına) basarak kullandığı karakteri yönlendirebilir. Birbirinize her etapta yardımcı olmaz iseniz asla bölümleri geçemezsiniz. O yüzden her bölümde birbirinize zıt gitmekten ziyade destek çıkarak çıkış kapılarını bulacak ve ellerinizi birleştireceksiniz. Bir atasözünde söylediği üzere ‘Bir elin nesi var, 2 Elin sesi var’.  Çıkış kapılarını tamamen sizlerin kendisi bulmanız gerekmektedir. Zekânız ve mantığınızla hareket ederek sürekli güncel olarak yardımlaşıp kapıları açmanız ve çıkmanız gerekmektedir. Seviye atlandıkça oyunun zorluk derecesi de yükseliş göstermektedir.

 

Daha çok çıkmaz hale gelecektir. 1.PLAYER yönlendiren arkadaş kimse ekranın kontrolleri de onda olduğu için sürekli olarak 2.PLAYER ile birlikte hareket etmeye çalışmalıdır. Çünkü kendisi gitmeden diğer karakter etrafı görmekte zorlanmaktadır. atesvesu9.com/ates-ve-su-oyunlari.htm bölümündeki oyunlarda yanlış yapılan hareket veya müdahale sonucunda etabı geçmek söz konusu olmayacağı için tekrar oynamanız gerekiyor. O yüzden boşa vakit harcamadan hemen ‘ESC’ tuşuna basarak son kaldığınız seviyeden devam edebilirsiniz. Oyunu durdurmak ve tekrar devam etmek için ‘P’ kullanabilirsiniz. 2 kişi macera oyunu olarak en popüler oynamak isterseniz tüm serileri kategorilerimizde mevcuttur. Onları da denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here