Belen’de tüyler ürperten cinayet!

3
11467
cinayet1
cinayet1

cinayet
İskenderun’da ikamet eden 19 yaşındaki Alpaslan Tosun, Belen’de ölü bulundu. İddialara göre, bir arkadaşıyla arasında husumetinin olduğu öğrenilen Alpaslan Tosun, önce bıçaklandı, uçurumdan yuvarlandı.
Edinilen bilgilere göre; olay Belen’de meydana geldi. Kız arkadaşının eski sevgilisi tarafından İskenderun’dan Belen’e çağrılan Alpaslan Tosun bir grup genç ile sözlü atışmaya başladı. Belen Top Sahası mevkiinde yaşanan olayda tartışmanın alevlenmesi üzerine Alpaslan Tosun, vücuduna çok sayıda bıçak yarası aldı. Kendisini bıçaklayan kişilerce bulunduğu top sahası mevkiinden uçuruma yuvarlanan Tosun, olay yerinde hayatını kaybetti. Polis ve jandarma olay ile ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

3 YORUMLAR

  1. Bizim milet cahaletini merhametsizliğini bir türlü bırakmadı,akıl kulanmayı hep kötülüğe zaliliğe pisliğe kulanmanın bir marifet sanıyorlar,oysa güzeliklere kulanılmıyan aklın bir hayvan yaratık olduğu belidir,insan güzeldir müslüman olan allahın verdiği canı alamaz her denilen ve duyulana bakıpta

  2. allah belasını versın serefsizler arkadasıma kıydız inş cezasnı bulacaksınız.s.s.s.s.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 + thirteen =