Yusuf Civelek; ‘Öğretmen aydındır, aydınlatandır’

yusuf ogretmen2

İskenderun Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr.Yusuf H.Civelek, öğretmenlerle bir araya geldi. Belediye Briç Kulübü’nde düzenlenen sohbet toplantısına, İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek ve eşi Dr.Ümran Civelek, Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar ve öğretmenler katıldı.

Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, sohbet toplantısında, konuk öğretmenlere belediyenin yaptığı çalışmalar ve gerçekleştirilecek projelerle ilgili bilgi verdi.

Yaptığı konuşmasında, altyapının bittiğini, İskenderun’un omurgasının kurulduğunu, artık sıranın üst yapıya geldiğini belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, altyapı olmadan üst yapının tutmayacağını söyledi. Sosyal devletin adalet, eğitim ve sağlık olarak üç ayağının bulunduğunu belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Eğitimsiz olmuyor. Eğitim olmazsa, diğer ayaklar da tutmuyor. Öğretmen aydındır, aydınlatandır. Eğitime, siz öğretmenlere her zaman ihtiyacımız var” dedi. Halkımızın sağduyusuna her zaman güvendiğini belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Halkımızın sağduyusuna güveniyoruz. Halkımız her zaman hizmeti takdir etmiş ve hizmete oy vermiştir” dedi. Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezlerinde kadınlara kurslar düzenlendiğini belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, halka eşit ve adil hizmet verildiğini ifade etti. Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, sohbet toplantısına katılan konuklara teşekkür etti.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.