Seyfi Dingil; “Seçimi açık ara alacağız’

yemek seyfi1
AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Seyfi Dingil, seçimi açık ara alacaklarını belirtti.
Seyfi Dingil, AK Parti seçim koordinasyon merkezinin düzenlediği istişare toplantısında yaptığı konuşmada, ak kadroların seçime hazır olduğunu söyledi.
Vatandaşlardan büyük bir ilgi ve alaka gördüklerini ifade eden Seyfi Dingil, ”Teşkilatımız seçimlere hazır. Allahın izniyle seçimi kazanan sadece AK Parti değil, gerçek kazanan İskenderun olacaktır. 30 Mart İskenderun için bir milattır. Allahın izni ile bu kentte bir işsiz genç bırakmayacağız. Yoksulların, fakirlerin yanında olacağız” şeklinde konuştu.
Seyfi Dingil, “Belediyenin kapısı herkese açık olacaktır. 30 Mart’ta Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere İskenderun ve tüm ilçelerde, seçimden zaferle çıkacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. İskenderun’a yönelik gerçekleştireceğimiz projelerle İskenderun cazibe merkezi olacak. Biz laf üretmeyeceğiz icraatlarımızla konuşacağız” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından birlik ve beraberlik mesajları verildi. Düzenlenen toplantıya 22. Dönem Hatay Milletvekili Mehmet Soydan, İlçe Başkanı İbrahim Yaran, SKM Başkanı Bestami Bilgili, Kadın ve gençlik kolları üyeleri de katıldı.
yemek seyfi6

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.