ibrahim yaran
AK Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran, “AK Parti’den 150 kişi istifa etti“ şeklinde kamuoyuna yansıtılan bilgilerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yaran, ”Bir grup arkadaşımız partiden istifa etmek üzere müracaatta bulundular. Basın açıklamalarında ise sayılarının 150 kişi olduğunu ifade ettiler. Ancak yaptığımız araştırmalar sonucunda bize ulaşan isim listesinde 109 kişinin ismi vardır. Her işte doğru olmak gerekir. Bu imza atan kişi arasında sadece 37 kişi partimize kayıtlıdır. 37 kişinin dışındakilerin büyük bir kısmı imzalarını inkâr etmiş ve haberlerinin olmadığını söylemişlerdir. Bunların arasında hiç üyeliği olmayan isimlerde mevcuttur” dedi.
Yaran, ”Ak Parti yoluna tüm hızıyla devam etmektedir. İstifa eden 37 kişiye bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyoruz. AK Parti Türkiye’nin iktidar ve en güçlü partisidir. Allahın izniyle 30 Mart’ta yerel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacağız. 30 Mart günü İskenderun Belediyesi’ni alıp hizmet belediyeciliğini getireceğiz. Şimdiden hayırlı olsun diyorum” şeklinde konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here