saydes1

SAYDES’in her üç ayda bir düzenlemiş olduğu bölge illeri istişare ve değerlendirme toplantısını bu yıl İskenderun’da gerçekleştirdi. SAYDES  ikinci Bölge Başkanı Serdar Koşar koordinatörlüğünde, Genel Başkan Yardımcısı Serdar Bakaç’ın da aralarında bulunduğu Hatay, Osmaniye, Adana ve Mersin illerini kapsayan İl, İlçe Başkanları ve Kurum Temsilcileri düzeyinde yaklaşık otuzbeş kişilik katılımcıyla toplantı gerçekleştirildi.

İkinci Bölge Başkanı Koşar, Hatay ilinin hem kendisi hem de genel merkez için önemli bir il olduğunu ve Genel Merkez tarafından yapılacak olan tüm yatırım ve hizmetlerden Hatay ilinin hakettiği payı fazlasıyla alacağı vurgusunda bulundu. Koşar ayrıca, bu zamana kadar planlanmış olan tüm çalışmaların zaman içerisinde yerini bulduğunu belirterek, her geçen gün hedeflerini daha da büyüterek yollarına kararlı bir şekilde devam edeceklerini belirttiler.

Genel Başkan Yardımcısı Serdar Bakaç ise, Türkiye genelinde üç yıl gibi kısa bir sürede yaklaşık yedi bin üye sayısına ulaşıldığını ifade etti. Ayrıca, SAYDES Hatay teşkilatına, Hatay ili için yatırım kararının Genel Merkez tarafından olumlu bulunduğu ve öncelikli iller arasına alındığı müjdesini verdi. Hatay ili için nasıl bir yatırım yapılacağına dair araştırmalara başlandığını belirtti.

SAYDES ikinci Bölge Başkanı Koşar, Hatay teşkilatına yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. Genel Başkan Yardımcısı Serdar Bakaç ikinci Bölge teşkilatının çalışmalarından dolayı Genel Merkezin duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İkinci Bölge Teşkilatının kendileri için önemli olduğunu vurguladı.

Hatay İl Başkanı Vildan Doğan Kaya, İl Başkan Yard.Hüseyin Durgun, İlçe temsilcisi Şeref Yıldız, Hatay Avukatı Nilgün Durgun ve kurum temsilcileri Serdar Bakaç ve Serdar Koşar’a 2014 yılının ikinci Bölge İstişare Toplantısının Hatay ilinden başlamış olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirip, teşekkür ettiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here