HATAY KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ERZİN’DE

kadin girisimci
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Hatay Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Erzin Kaymakamlığı ve Erzin Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret gerçekleştirdi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve üyeler Gülser Yiğit, Esma Gülay, Sonay Aykut, Canan Gürpınar, Erzin Kadın girişimcilerle buluşarak Erzin Kaymakamı İskender Yönden’e ziyarette bulundu. Başkan Yeşim Ugutmen çalışmaları hakkında Erzin Kaymakamı İskender Yönden’e bilgi verirken, Yönden’de Erzin’deki çalışmalarından bahsederek, Kadın Girişimciler Kurulu üyeleriyle proje destekli cam atölyesi ve zihinsel engelli çocukların ürettiği ürünlerden oluşan sergiyi gezdi. Akabinde Erzin Kaymakamlığı’nın desteklediği Mozaik Atölyesi ziyaret edildi. Erzin’de şehir meydanına yapılan mozaik eserleri görmeye giden grup çalışmalar hakkında Kaymakam Yönden’den bilgiler aldı.
Erzin Kaymakamı İskender Yönden, işsiz kadınlara her zaman destek olduklarını ve olacaklarını belirtti. Başkan Ugutmen ziyaret anısına Erzin Kaymakamı İskender Yönden’e İskenderun Güvercini kabartmalı plaket verdi.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.