“İskenderun’a sahip çıkmak zorundayız”

0
307
konser1
konser1

konser
İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik Şöleni’ne katıldı.
Sanatçı İlkay Akkaya’nın konser verdiği Gençlik Şöleni, Grand Plaza’da gerçekleştirildi.
İlkay Akkaya Gençlik Şöleni’ne Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Gökçe Pişkin, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları MYK Üyesi Aykut Önal, belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, Gençlik Şöleni’ne katılanları selamladı.
Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen’in açılış konuşmasının ardından, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Gökçe Pişkin bir konuşma yaptı.
Konuşmasında, İskenderun’un tarihin yaşandığı bir kent olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi PM Üyesi Gökçe Pişkin, “Bu kentin kıymetini bilmek zorundayız. İç içe geçmiş tüm inançları ve kültürüyle Anadolu’nun ve Ortadoğu’nun minyatürü olan İskenderun’a sahip çıkmak zorundayız. Kentler tarihin yaşam üssü olsa da bu kadimlik gençlerle yürür. Gençlik bir ülkenin, bir şehrin yaşamını sürdürmesinin en önemli unsurudur” dedi.
İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, sanatçı İlkay Akkaya’ya İskenderun’un fotoğrafının yer aldığı anı tabağı vererek, konser için teşekkür etti.
Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek de, yaptığı konuşmada gençlere kulak verilmesi gerektiğini belirtti. Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Gençlik Kolları İlkay Akkaya Gençlik Şöleni’nde plaket töreni de düzenlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 1 =