Kavsak; “Dönmez’in başarılı olacağına inancımız sonsuzdur”

0
274
mehmet dönmez deniz ticaret odası
mehmet dönmez deniz ticaret odası

mehmet dönmez deniz ticaret odası
AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, İskenderun Deniz Ticaret Odası yönetimine konuk oldu. Dönmez ve beraberindeki heyeti DTO Başkanı Bülent Kavsak ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Seçim çalışmaları kapsamında aralıksız mahalle, ev ve oda ziyaretlerini sürdüren AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez’i bu kez İskenderun Deniz Ticaret Odası yönetimi ağırladı. Ziyaret sohbet ortamında geçti.
Ziyaretten yönetim olarak son derece memnun olduklarını ifade eden İskenderun Deniz Ticaret Odası Başkanı Bülent Kavsak, Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez’i yakından tanıdığını, kent ekonomisine ve istihdama büyük katkılar sağladığını belirtti. Dönmez’in azim ve gayretle iş yaşantısında başarı yakaladığını ve bundan da gurur duyduklarını kaydeden DTO Başkanı Bülent Kavsak, kısmet olduğu taktirde Dönmez’in belediye başkanlığını da en güzel şekilde yapacağına inandıklarını belirtti. Kavsak, ziyaretinden ötürü aday adayı Dönmez’e teşekkür ederken, çalışmalarında da başarılar diledi.
AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez ise, tek amaçlarının iktidarı İskenderun’a taşımak olduğunu belirtti. İskenderun’un Türkiye’nin en önemli yerleşim merkezlerinden biri olduğunu hatırlatan Dönmez, “Fakat ne yazık ki, iktidarla el ele veremediğimizden dolayı hizmetleri alamıyoruz. İnşallah 30 Mart’ta İskenderun halkının vereceği destekle İskenderun Belediyesi’ni AK Parti ile buluşturacağız” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × four =