AK Parti aday adayları esnaf gezisinde; “Herşey İskenderun için!”

ak parti bel.başk.aday adayları tek ses tek yürek oldu (1)
AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayları esnaf ziyaretinde bulundular. Şehrin en işlek caddesi olan Şehit Pamir ve Ulu Cami Caddelerini gezen AK Parti Aday adayları Bülent Özer, Esabil Soydan, Seyfi Dingil, Filiz Özçörekçi, Abdulkerim Güven, Turgut Polatçı, Ümran Gültekin esnaflara hayırlı işler dilediler ve 30 Mart seçimleri için destek istediler. AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adaylarının esnaf ziyaretine, İskenderun Belediye Meclis üyeleri Ahmet Dönmez ve Doğan Erten de katıldılar.
AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayları esnaf gezisi öncesinde basın mensuplarına yaptıkları açıklamada, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Seyfi Dingil, “Aday adayları olarak hep birlikte esnaf gezilerine başladık. Bu dönem Allah’ın izni ile AK Parti bayrağını İskenderun Belediyesine dikeceğiz. Biz hep birlikteyiz. İskenderun’a AK Parti belediyeciliğini getirmek için bu yola çıktık” dedi.
Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer ise, “Aday adayları olarak hep birlikte İskenderun çarşı esnafını geziyoruz. Adayımızın kim olduğu önemli değil. O adayın yanında yer alacağız ve inşallah hep birlikte 30 martta İskenderun’a AK Parti Belediyeciliğini getireceğiz. AK Parti olarak hep birlikte İskenderun belediyesini alacağız” şeklinde konuştu.
Filiz Özçörekçi ise, “Dokuz arkadaşımız hepimiz birbirinden ayrı değerleriz. Biz birlik ve beraberliğimizi kamuoyuna duyurmak istiyoruz ve bu tabloyu göstermek istiyoruz. Yıllardır İskenderun’un özlemini çektiği belediyemizi AK Parti iktidarı ile birleştireceğiz” dedi.
Denizciler Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Esabil Soydan da “Sözde değil özde birliktelik mesajı vermek için bu gün buradayız. Ben değil biz varız. Şu an AK Parti belediye başkan aday adayları olarak ben değil biz anlayışı ile hareket ediyoruz. İnşallah İskenderun’da bunu yaşatmak istiyoruz. Bu tabloda bu birlikteliğin göstergesidir” dedi.
Abdulkerim Güven ise, “Ben değil biz felsefesi ile yola çıkan aday adayları olarak birlikten rahmet doğar anlayışı ile bu yola çıktık, İnşallah 30 Mart seçimlerinde İskenderun’un özlenen tablosunu oluşturmak için İskenderun’a AK Parti belediye bayrağını dikmek istiyoruz” dedi.
Turgut Polatçı ise, bu birliktelikten çok umutlu olduklarını belirterek, “Aday adayı arkadaşlarımız ile birlikte hangisi aday olursa olsun, hep birlikte AK Belediyecilik hizmetlerinin gelmesi için çalışacağız” şeklinde konuştu.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.