Özçörekçi İTSO yönetimini ziyaret etti

filiz
AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Filiz Özçörekçi, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Filiz Özçörekçi çalışmalar hakkında bilgi verdi. Özçörekçi, İTSO’yla şehrin ortak projelerinde birlikte hareket edilmesi noktasında elinden gelen gayreti sarf edeceğini belirtti. Özçörekçi, İskenderun’un ticari ve sanayi yönünden gelişmekte olduğunu belirterek, aday adaylı süresi içerisinde sivil toplum kuruluşlarının da fikirlerini aldığını sözlerine ekledi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, İskenderun’a yurt kazandırılması noktasında çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Üniversitede okuyan öğrencilerimize yönelik yurt yaptırma çalışmalarımız var. İskenderun Otoban yol ayrımının düzenlenmesi, Fener Caddesinde bulunan karayollarına ait alanın fuar alanına dönüştürülmesi ve o bölgenin ticari ve sosyal yönden hareketlenmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.