Bozdoğan esnaf ve odaları ziyaret etti

bozdogan1
İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Bozdoğan, esnaf ve oda ziyaretlerinde partisinin proje ve programlarını anlatmayı sürdürüyor.
Esnaf ziyaretlerini sürdüren CHP’nin aday adayı Elektrik Mühendisi Bülent Bozdoğan, İskenderun Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çardaklı ve İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın ve Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ergun Alkaya ve yönetimini ziyaret etti.
Sanayide faaliyet gösteren esnafı ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinleyen Bülent Bozdoğan, yerel yönetimlerin küçük esnafı kollayacak çalışma potansiyelini arttıracak çalışmalarda bulunması gerektiğini söyledi. Sanayi esnafı, dün ile bu günü kıyaslayarak eski canlı günlerini aradıklarını ifade etti. Limanın özelleşmesi ile eski canlı günlerin beklentisinde olduklarını kaydeden esnaflar, gelir dağılımındaki dengesizliklerin sanayi çalışanlarını olumsuz etkilediğini ifade ettiler.
Denizciler ve Sarıseki Beldesi’nde halkla buluşan CHP İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Bozdoğan, Bitişik köyünde ve İskenderun Cemevi’nde düzenlenen Aşure etkinliklerine katılarak barış ve kardeşlik mesajları verdi.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.