“İskenderun’a çağdaş ve modern Pazar yerleri kuracağız”

0
202
mehmet dönmez pazar yeri 5
mehmet dönmez pazar yeri 5

mehmet dönmez pazar yeri (6)
AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, kentimizdeki pazarcı esnafını ziyaret ederek, sorun ve sıkıntılarını dinledi. Dönmez, AK Parti iktidarında İskenderun’daki pazarcı esnafının daha modern, çağdaş, insanların günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilecekleri, Pazar yerleri kurulacağını söyledi. AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, çalışmalarına aralıksız devam ederken, bu kez pazarcı esnafı ile bir araya geldi. Deniz Alayı’nda kurulan Çarşamba Pazarına giden Dönmez, buradaki tüm esnafları ziyaret ederek, hem hal hatır sordu, hayırlı işler diledi. Esnafların sıkıntılarını da yerinde dinleyen Dönmez, AK Parti iktidarıyla İskenderun’da pazarcı esnafının daha güzel koşullarda çalışacaklarını söyledi. Esnafın kışın yağmurda, yazın sıcakta zor şartlar altında çalıştıklarını vurgulayan AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, “İnşallah 30 Mart’ta AK Parti İskenderun Belediyesi’ni kazandığında ilk işlerimizde biri, pazarcı esnafımızı içinde bulundukları sorun ve sıkıntılardan kurtarmak olacak. Esnafımıza modern, çağdaş, daha güzel koşullarda çalışacakları Pazar yerleri kuracağız” diye konuştu. Dönmez’i karşılarında gören esnaflar ise, bu ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek, Dönmez’in verdiği sözleri tutacağına inandıklarını belirttiler.

KİSİAD BAŞKAN EKER: “DÖNMEZ’İN İŞ YAŞAMINDAKİ BAŞARISINI BAŞKANLIK KISMET OLDUĞUNDA DA GÖSTERECEĞİNE İNANIYORUZ”
AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, önceki gün İskenderun Körfez Sanayici ve İş Adamları Derneği (KİSİAD) yöneticileriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Dönmez ve beraberindeki heyeti KİSİAD Başkanı Tamer Eker ve derneğin yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Kahvaltı sıcak, samimi bir ortamda gerçekleşti. KİSİAD Başkanı Tamer Eker, Mehmet Dönmez’i uzun yıllardan beri yakından tanıdığını belirterek, kentin ekonomisine ve istihdamına büyük katkılar sağladığını, aynı başarıyı Belediye Başkanlığı görevi kısmet olduğunda da göstereceğine inandıklarını ifade etti. AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez ise, KİSİAD yönetimine böylesi birliktelik ortamını sağladıkları için teşekkür ederken derneğin bu güne kadar İskenderun ve bölgesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + sixteen =