“Bizleri gururlandırın!”

boks kaymakam (3)
Hatay Boks İl Temsilcisi ve boksörler İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit’i makamında ziyaret ederek hem yeni görevinde başarılar dilerken, Boks sporunu tanıtmak istediklerini açıkladılar. Konuklarını ağırlamaktan büyük memnunluk duyan Kaymakam Özyiğit, “Kentimizin ve ilimizin tanıtımı için spor dalları gerçekten çok önemlidir. Bazen milyon dalarlar verseniz de bu tanımları yapamazsınız. Ama spor dallarının tamamında kendi şehrinizi ve ülkenizi tanıtabilirsiniz. Beni ziyarete gelen boks ekibine ve il temsilcisi Nuri Erdener’e teşekkür ediyorum. Elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. İnanıyorum ki yapılacak olan Türkiye şampiyonasında önemli dereceler bekliyorum bizleri gururlandırın dedi”
Hatay Boks İl Temsilcisi Nuri Erdener ise, ziyaretlerinin boks sporuyla uğraşan kişileri tanıtmak olduğunu ifade ederek, “ Biz arkadaşlarımızı sizlerle tanıştırmak ve yeni görevinizi kutlamak istedik. İskenderun’a sizin gibi bir kaymakamın gelmesinden dolayı çok mutluyum. Ayrıca spor konusunda girişiminiz bizlerin sevincini iki kat arttırdı. İnşallah sizlerle birlikte önemle başarıları birlikte yakalarız” dedi.

DURUŞUNUZ SPORCU OLDUĞUNUZU GÖSTERİYOR
Hatay boks temsilcileri Kaymakam Özyiğit’in ardından İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başer’e konuk oldular.
Boks İl Temsilcisi Nuri Erdener Emniyet Müdürü Başer’e boks temsilciliğiyle ilgili ilgiler verdi. “Erdener kısa süre önce Boks Federasyonu tarafından tekrar göreve atandım. Şu anda çok hızlı bir çalışmayla iyi bir ekip kurduk. Bu ekiple birlikte Niğde’de yapılacak olan Türkiye müsabakalarına katılacağız. İnşallah burada derece yaparak kendimize ilimize döneceğiz” dedi.
İlçe Emniyet Müdürü Başer ise, “Sizlerin bu inancı sayesinde kesinlikle iyi dereceler alacağınızı düşünüyorum. Sporcu her zaman kendi çevresine örnek bir insandır. Buradaki sporcu arkadaşlarımızın da böyle hareket edeceğini düşünerek yapılacak olan müsabakalarda başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Boks İl Temsilcisi Nuri Erdener ve beraberindekiler son olarak iş adamı Nuri Üysen’i ziyaret ettiler. Erdener Üysen’e faaliyetleri ve bundan sonraki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Erdener, kendilerine her fırsatta destek olan iş adamı Üysen’e teşekkür etti. Sporun kalkınması için ellerinden gelen tüm imkânı gösterdiklerini kaydeden iş adamı Nuri Üysen, “Sizlerin ve gençlerimizin yapacağı tüm olumlu çalışmalara destek oluruz” dedi.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.